Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

0 PLN

Praca w pralni – Limanowa

  • Ulica: Słowackiego
  • Miasto: Tarnów
  • Kod pocztowy: 33-100
  • Strona www: http://www.gastamo.pl
  • Nr. tel.: NTM1MDUwOTI4
  • Opublikowany: 12 lutego 2018 19:15
  • Wygasa: 23 dni, 7 godzin

Treść ogłoszenia

Gastamo Job Service poszukuje Pracownika do Pralni.
Praca na terenie województwa małopolskiego – Limanowa.

Data rozpoczęcia pracy: styczeń 2018.

Wymagana książeczka zdrowia do celów sanitarno- epidemiologicznych
Nie wymagane doświadczenie.
Oferujemy przeszkolenie na stanowisko

Obowiązki:
– pranie
– maglowanie
– prasowanie
– obsługa magazynu (liczenie, pakowanie, ewidencja, przygotowanie do wysyłki)

Oferujemy umowę o pracę.
Wynagrodzenie od 2100 zł brutto.
Możliwość zakwaterowania pracowników

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@gastamo.pl
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu: 535 050 928

Listing ID: 6705a81629ce872e

Report problem

Processing your request, Please wait....