Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

0 PLN

Praca w księgowości – Starszy księgowy

  • Ulica: Słowackiego
  • Miasto: Tarnów
  • Kod pocztowy: 33-100
  • Strona www: http://www.gastamo.pl
  • Nr. tel.: NTM1MDUwOTI4
  • Opublikowany: 22 stycznia 2018 14:19
  • Wygasa: 2 dni, 10 godzin

Treść ogłoszenia

Stanowisko: Starszy Księgowy

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska: Obsługa klientów biura na pełnej księgowości. Sporządzanie polityki rachunkowości, sprawozdań finansowych dla spółek z o. o. i spółek komandytowych.
Praca w programie Optima

Wymagane kwalifikacje:
– doświadczenie na stanowisku co najmniej samodzielnego księgowego
– dobra orientacja w przepisach podatkowych dla firm z sektora MŚP
– dobra organizacja pracy
– bardzo dobra znajomość programu Optima
– mile widziana znajomość programu Symfonia

Oferujemy umowę o pracę. Możliwość awansu po kilku miesiącach współpracy.
WYNAGRODZENIE: do 3500 zł netto

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@gastamo.pl
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu: 535 050 928

Listing ID: 5545a65dda3c0021

Report problem

Processing your request, Please wait....