Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

79000,00 PLN

Działka budowlana w Ropie, oferta 616

mieszkanie

Treść ogłoszenia

Przedmiotem oferty jest działka budowlana z przeznaczeniem dla rekreacji mierząca powierzchnię 30 arów zajmująca obszar o wyjątkowych walorach widokowych.Cena nieruchomości – 79.000zl.
Jest możliwość dokupienia sąsiedniej działki o pow. 25ar, łącznie z oferowaną działką 30ar tj. 55ar za cenę 139 000 zł.
Do nieruchomości gruntowej prowadzi publiczna droga asfaltowa o szerokości ok. 3m z której prowadzi własnościowa droga polna o długości ok. 150m. Na działce znajduje się prąd oraz gaz, występuje możliwość wykopania studni na wodę, natomiast ścieki bytowe-gospodarcze należało by odprowadzić do przydomowej oczyszczalni ścieków.
Ekspozycja stoku: północno-wschodnim pomiędzy wzgórzami Beskidu Niskiego, na szlaku komunikacyjnym Nowy Sącz – Gorlice. Z posesji widać Malownicze doliny z przydrożnymi kapliczkami i krzyżami. „W przysiółku Ropy o nazwie Podchełmie Rzeszowskie krzyżują się szlaki turystyczne: z Gorlic przez Bielankę i Florynkę do Jamnicy, z Grybowa przez suchą Homolę do Wysowej. Ruch turystyczny wiąże się także z „Gorlickimi Pieninami” – przełomem rzeki Ropy w którego górnej części znajduje się zapora zalewu Klimkówka. Widoczne są jeszcze odrębności kulturowe wynikające z różnic etniczno-religijnych ludności Łemkowskiej i polskiej co przejawia się w mowie, obrzędach, obyczajach. Do dziś przetrwała żywa legenda słynnych łemkowskich maziarzy rodem z Łosia. Obecnie najważniejszą i największą imprezą kulturalną są Dożynki Gminne mające wieloletnią tradycję.Serdeczność i gościnność gospodarzy zachęca amatorów ciszy, spokoju, wędkowania, wędrówek pieszych, konnych i rowerowych do wypoczynku w gminie Ropa.” źródło Gmina Ropa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przedmiotową nieruchomością w siedzibie naszego biura.
Osoba prowadząca: Kamil 508 406 171
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Listing ID: 83557bad09e613e2

Report problem

Processing your request, Please wait....