Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

319000,00 PLN

Drewniany dom w Kunkowej, oferta 560

IMG_6636

Treść ogłoszenia

Ofertą sprzedaży jest drewniany dom o powierzchni 140m2 w miejscowości Kunkowa. Cena nieruchomości – 319.000zł.
Miejsce do zamieszkania na stałe lub wypoczynku w weekend. Budowa rozpoczęta w 2011 roku, stan surowy zamknięty. Cała kwatera jest ogrodzona siatką i drzewami świerkowymi co izoluje dużą prywatność w otaczającym go lesie. Do 13 arowej posesji prowadzi droga utwardzana.
Media: prąd, studnia, szambo.
W wewnątrz zakończono przygotowanie posadzki chudym betonem oraz wstawiono drewniane okna zespolone. Lokalizacja budynku w spokojnej, malowniczej okolicy co zapewnia jej wyjątkowy mikroklimat dla osób ceniących sobie ciszę i spokój.
W odległości kilku kilometrów jest urocze jezioro Klimkówka, gdzie można oddać się plażowaniu i korzystać ze sportów wodnych. Troszkę dalej Uzdrowisko Wysowa, które dysponuje wodami mineralnymi wykorzystywanymi do leczenia schorzeń układu pokarmowego, oddechowego, nerek, anemii. Można podziwiać piękny Dom Zdrojowy, Pijalnię Wód Mineralnych, pospacerować po urokliwym Parku Zdrojowym. Dla osób lubiących jazdę konną szczególną atrakcją będzie odwiedzenie słynnej stadniny koni Huculskich w pobliskim Gładyszowie.
W odległości 7 km jest Uście Gorlickie, gdzie można zrobić większe zakupy a 15 km jest do Gorlic. Jest to szczególne miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Godnymi polecenia są nieistniejące wsie łemkowskie w urokliwych dolinach z pamiątkami po nich w postaci krzyży i kapliczek. Tereny idealnie naddają się na turystykę rowerową. Charakterystycznym dla tej okolicy jest również szlak drewnianej architektury cerkiewnej.
Gorąco zachęcamy do oględzin nieruchomości!
Osoba prowadząca: Kamil 517105599

Listing ID: 3185757ea3eafe05

Report problem

Processing your request, Please wait....