Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

600000,00 PLN

Bardzo atrakcyjny dom w Bednarce, oferta 301

Auto Draft

Treść ogłoszenia

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom bliźniak o powierzchni użytkowej 240m2 usytuowany na 48ar działce w pięknej i spokojnej miejscowości. Cena – 600.000zł.
Budynek z lat 70 w bardzo dobrym stanie, kryty blacho-dachówką, okna (nowe) drewniane oraz PCV. Instalacja elektryczna i gazowa wymieniona na nową. Dom posiada dwa oddzielne wejścia, tak więc istnieje możliwość zamieszkania dwóch rodzin, bądź wynajmu jednej części budynku. Pierwsza część domu składa się z 4 pokoi, dużej przestronnej kuchni, łazienki i przedpokoju. W drugiej części domu znajdują się 3 pokoje, piękna jasna kuchnia, łazienka oraz stylowe drewniane schody. Zaletą domu są dwa balkony i taras widokowy. Wokół posesji alejki z kostki brukowej, oraz okazałe drzewa i krzewy. W ogrodzie znajduje się wiata na drewno oraz miejsce parkingowe na 4 samochody (ogrodzenie drewniane). W całym domu piękne drewniane drzwi. Lokalizacja domu przy głównej ulicy sprzyja przystosowaniu budynku na działalnością gospodarczą. (Cena obejmuje również wyposażenie).
W pobliżu znajduje się malownicza miejscowość Folusz, leżąca na obrzeżu Magurskiego Parku Narodowego, w której znajdują się atrakcje turystyczne tj: Diabli Kamień pomnik przyrody, wodospad Magurski, Transgraniczny Szlak Naftowy, który łączy ze sobą miejsca związane z narodzinami i historią przemysłu naftowego. Wapienne zlokalizowane w odl. 5km, jedno z najmniejszych polskich uzdrowisk wodnych. W odległości 25km znajduje się Skansen Archeologiczny Karpacka Troja w Trzcinicy. Skansen powstał w miejscu odkrycia jednego z najstarszych grodzisk w Polsce zwanego Wałami Królewskimi, którego początki sięgają wczesnej epoki brązu. W dalszej odległości 45km Wysowa-Zdrój, wieś uzdrowiskowa znana z leczniczych wód mineralnych. W parku zdrojowym znajdują się ogólnodostępne ujęcia wód mineralnych np.: Aleksandra, Józef, Franciszek itd. Kraków w odległości 150km, Krynica-Zdrój 65km, Przemyśl 190km.
Zapraszamy do bezpłatnego oglądania nieruchomości.
Agent prowadzący: KAMIL 517105599
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć zabronione.

Listing ID: 3785810be740a23c

Report problem

Processing your request, Please wait....